Braterstwo Krwi


#1 2009-06-08 20:26:10

LunaAdNoctum

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2008-11-01
Posty: 59

Severance: Blade of Darkness

Severance: Blade of Darkness jest to gra akcji/Rpg. (jeśli komuś się nie chce czytać moich wypocin- to powiem krótko gra jest ZAJEBISTA) Nie miała chyba oficjalnego wydawcy w Polsce, ale zapewniam, że gra jest warta uwagi. Wydana w 2001r na świecie, mimo to grafikę ma całkiem fajną nawet dziś. Mamy do wyboru 4 postaci, z których każda "ma inne miejsce startowe" Zwiedzamy w #%&$ miejscówek, mapy są bardzo duże i złożone. fabuła wiadomo- pokonaj złego, ocal świat- ale jest to pierwsza gra, która mnie totalnie #%&$ na łopatki. Czemu? Kiedyś jak byłem jeszcze noobem:) dałem sobie spokój z (jak mi się wydawało głównym bossem). Po mniej więcej roku wróciłem do tej gry, rozwaliłem bossa. Myślę napisy końcowe, a tu drugie tyle gry!!! A każdy spotkany potwór wydawał się ostatnim.W grze występuje dużo rodzajów broni, za pomocą których napierdzielamy masę stworków. Gra posiada najlepszy system walki jaki kiedykolwiek widziałem, wraz ze wzrostem lvla, dostajemy możliwość wykonywania śmiercionośnych ataków, które czynią spustoszenie:D Gra ma parę smaczków, skrytek, humoru, więc jeśli znudzi się wam choć trochę Wow, to załatwcie sobie Blade of Darkness, a nie pożałujecie:D

Offline

 

#2 2009-06-08 20:32:53

cmk11

Użytkownik

6870638
Zarejestrowany: 2009-01-09
Posty: 43

Re: Severance: Blade of Darkness

rozumiem, ze jest to gierka single player?


http://images.quiz.wegame.com/production/personalities/30/badge.jpg

Offline

 

#3 2009-06-09 11:58:39

LunaAdNoctum

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2008-11-01
Posty: 59

Re: Severance: Blade of Darkness

Tak chociaż jest opcja walki na arenie z innymi graczami, jednak z oczywistych względów nie mogłem jej przetestować:)

Offline

 

#4 2009-06-09 15:20:43

Elleander

Moderator

10062668
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 85

Re: Severance: Blade of Darkness

Opis szczerze mówiąc nawet mnie zachęcił... Ale jak coś to Battleforge sobię trzasnę też(w opcji znudzenia się WoWem).


http://images45.fotosik.pl/67/f9a0287bd649f801.jpeg

Offline

 

#5 2009-06-09 16:26:17

LunaAdNoctum

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2008-11-01
Posty: 59

Re: Severance: Blade of Darkness

Naprawdę polecam gra ma klimat i jest dosyć trudna.  W tej grze trzeba myśleć, bo starcia z bosami albo grupą potworów wymagają nie tylko machania na oślep mieczem albo macką:) Warto dodać, że tarcze da się rozwalić, można też kogoś #%&$ krzesełkiem:D Al komputera też jest bardzo dobre i zupełnie odmienne u danej rasy (np umarlaki można bez problemu rozwalić, natomiast większe orki korzystają z tarcz i naprawdę umieją posługiwać się bronią) Fajny motyw jest jak mniejszy potworek uderzy przez przypadek innego, wtedy napierdzielają się razem, co zazwyczaj kończy się odcięciem głowy bądź ręki słabszego:D

Ostatnio edytowany przez LunaAdNoctum (2009-06-09 16:27:03)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plprzewóz osób Piła gta forum